Neděle 18. června 2017 patří v Čestlicích u Prahy Dobrobazaru. Opět po roce se po bohoslužbě v kostele sv. Prokopa otevře brána farní zahrady – a návštěvníky čeká možnost nakupování i bohatý doprovodný program. Výtěžek poputuje do pražské Cesty domů a do Hospice knížete Václava, který své služby nabízí ve Středočeském kraji.

Číst dál...

Národní pochod pro život a rodinu začne v 10 hodin mší svatou, kterou bude celebrovat pražský arcibiskup Dominik kardinál Duka v katedrále sv. Víta, Vojtěcha a Václava na Pražském hradě. Poté je připraven od 12 hodin v parku na Klárově u stanice metra Malostranská kulturní program. Ve 14 hodin se účastníci vydají na pochod centrem Prahy na Václavské náměstí.

Číst dál...

Národní pochod pro život se uskuteční v Praze 2. dubna 2016; jeho cílem je upozornit, že i v těžké situaci mohou nastávající matky najít podporu. Pochod vyjde z Klárova u stanice metra Malostranská ve 14.30 hodin směrem do centra města. Modlitbou za český národ bude program zakončen u sochy sv. Václava na Václavském náměstí v 16.30.

Číst dál...